Home Líčení Tvářenky Fruit Pigmented® Tyčinka na tváře a rty Pink Grapefruit Glow
Fruit Pigmented® Tyčinka na tváře a rty Pink Grapefruit Glow

Fruit Pigmented® Tyčinka na tváře a rty Pink Grapefruit Glow

Ovocem pigmentovaná, přírodní, bezlepková, Cruelty Free (Human Cosmetics Standard)

EAN: 843585102116
840,- Kč
Produkt není skladem.
Zadejte svůj e-mail a o naskladnění budete obratem informováni.
PopisPoužitíSložení inciObsah baleníRecenzeFoto

Popis

Odstín Pink Grapefruit Glow: skutečný, nejrůžovější růžový.

Střední krytí.

Pololesklý až saténový finiš.

Toto krémové multifunkční líčidlo bylo navrženo a vyrobeno tak, aby se tyčinka dala použít jako krémová tvářenka a zároveň jako jemná barvička na rty. Kakaové a bambucké máslo vyživují a zjemňují pleť, pigmenty z ovoce a ze zeleniny s vysokým obsahem anti-aging vitamínů a antioxidantů chrání pokožku před stárnutím.

Použití

Pro přirozený vzhled aplikujte na tváře konečky prstů. Pro výraznější vzhled nanášejte tyčinku přímo na tváře a poté rozetřete prsty.

Složení inci

Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cera Alba (Beeswax), Vitis Vinifera (Grapeseed) Seed Oil, Vitamin E (a-tocopherol), Vitamin C (ascorbyl palmitate), Pigments of Vaccinium Macrocarpon (Cranberry) Fruit, Punica Granatum (Pomegranate), Rubus Fruticosus (Blackberry) Fruit, Rubus Idaeus (Raspberry) Fruit, Vitis Vinifera (Cabernet Grape) Fruit, Prunus Domestica (Plum) Fruit, Fragaria Vesca (Strawberry) Fruit, Prunus Serotina (Cherry) Fruit, Prunus Persica (Peach) Fruit, Prunusm Armeniaca (Apricot) Fruit, Vaccinium Angustifolium (Blueberry) Fruit, Theobroma Cacao (Cocoa Bean), Daucus Carota Sativa Root (Carrot) and Solanum Lycopersicum Fruit/Leaf/Stem (Tomato), Strawberry Flavor.

Obsah balení

7,5 g

Recenze

Přidat recenzi
7 5
Ilona 13.2.2021
Používám tuto tvářenku převážně na rty. Vykouzlí přirozeně růžový odstín rtu. Kupuji opakovaně. Mám v plánu vyzkoušet aplikaci i na tváře. A určitě vyzkouším i jiný odstín. Určitě doporučuji.
Lucie N. 26.4.2020
Do této multifunkční tyčinky jsem se prostě "zamilovala"...jak už bylo napsáno ve více recenzích je to takový nepostradatelný "společník" do kabelky. Jsem na mateřské,takže nemám úplně důvod a mnohdy ani čas se denně líčit, ale tuto tyčinku používám každé ráno na tváře a rty a cítím se tak nějak lépe, krásná :-) určitě zkusím i jiný odstín.
Petra 10.3.2020
Tato tyčinka je úžasně praktická a multifunkčná věcička :-)! Od kdy ji mám - beru ji všude sebou.. Příjemně ovocně voní a barva vypadá na tvářích i rtech hezky a přirozeně :-) Jsem ráda, že jsem tento produkt objevila.
Marta 6.5.2019
Tvářenku jsem dostala jako dárek k nákupu. Denně si s ní maluju rty i tváře, nedám na ni dopustit. Musím zkusit i ostatní odstíny :)
Lucie 18.8.2018
Tvářenka byla součásti Superdárku k nákupu. Nikdy předtím jsem krémovou tvářenku nepoužila. Ale celkem mi vyhovuje. Dobře se nanáší prsty a efekt je velmi přirozený. Jsem bledulka a barva sedí skvěle. Příjemným bonusem je krásná vůně.
zobrazit další

Fotogalerie